Görüşlerin ile dünya değişir mi? - Pollyfy - Blog
15579
post-template-default,single,single-post,postid-15579,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Görüşlerin ile dünya değişir mi?

Yoğun bir bilgi akışının olduğu çağda yaşıyoruz. Önceden sadece dinleyen taraftık, şimdi ise herkes oturduğu yerden söz sahibi olabiliyor. Sosyal medya aklımıza gelen her şeyi yazabilmemize ve okutabilmemize olanak sağlıyor. Bu iyi mi kötü mü bilmiyorum ama bunu fırsata çevirebiliriz.

Akıllı telefonların hayatımızda olması her türlü bilginin parmaklarımızın ucunda olması demek.  Durum bu kadar olmasına rağmen biz o bilgileri okumaya zaman ayıramadığımız takdirde yok olup gitmekteler. Sosyal medya sayesinde, hakkında bilgi sahibi olmadığımız herhangi bir şey ile ilgili yorumlara erişebiliyoruz. Hatta bu yorumlara reklamlardan daha çok güveniyoruz.  Bu da demek oluyor ki sosyal medyayı doğru kullandığımız takdirde birçok şeyi kendi istediğimiz yönde değiştirme fırsatı bulabiliriz.

Clicktivism (The cute cat theory of clicktivism) denilen bir akım var.  Bahsettiğimiz tam olarak bu değil. Çünkü tek başına Clicktivism bir işe yaramayabilir. Clicktivism’de herkes konuşur ama çoğu kişi harekete geçmez. İşte Pollyfy, Clicktivism’in bir adım ötesine götürüyor bizi. Bir tıkla görüşlerinizi bizimle paylaşıyorsunuz ve ilgili kişilerin eline sizin düşüncelerinizi iletiyoruz. Biz buna ‘hayal ettiğin geleceği firmalara iletiyoruz’ dedik. Yani kısacası, geleceği şekillendirmek artık Pollyfy sayesinde çok kolay.

Firmalar için bu araştırma sonuçlarının doğruluğu çok önemli. Bu nedenle bir araştırma sorusuna içtenlikle ve doğrulukla yanıt vermeniz çok önemli. Yani bir araştırma şirketinin en önemli parçası kullanıcılarıdır. Pollyfy olarak biz, sizlere ve yanıtlarınıza çok güveniyoruz. Siz de bilgilerinizin bizimle güvende olduğunu bilin.

Ayrıca Pollyfy merak ettiğiniz konularla ilgili sorularınızı gönderip kendi araştırmanızı yapabilirsiniz. Pollyfy ile söz sende!

No Comments

Post A Comment

%d blogcu bunu beğendi: